Ahoj kamarádi,

bohužel ani po prázdninách a v novém pololetí se nesetkáme zatím osobně. Takže šup se schůzkami do truhly.

V truhle před klubovnou se pravidelně ve dvoutýdenních cyklech objeví úkoly / hry / činnosti / výzvy, které si budete moci vyzkoušet sami a přeci spolu. Za plnění vás odměna nemine.

O zveřejnění úkolů budete informováni prostřednictvím této webové stránky. V truhle nalezne každý z vás svou igelitku (popsanou jménem) a v ní materiál i zadání úkolů. Návštěvu truhly zapište do přiloženého deníčku, kam můžete zapsat i vzkaz a do plastové obálky odevzdat splněné úkoly. Igelitky samotné nechávejte v truhle, ať je můžeme doplňovat.

V truhle bude i pár anonymních igelitek pro zájemce z veřejnosti – zapojit tak můžete i své kamarády / rodiče ….

Jo a kód na visací zámek je: číslo klubovny * * *. Kdo si neví rady, může psát, či volat o pomoc vedoucím 🙂

Společně to dáme!

První úkol k dispozici od 10. 2. 2021